Türkiyenin Lider Ayakkabı Sitesi ayakkabicity.com, tıpkı 25 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Mayıs 2012 de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız 6 Taksit, Kapıda Ödeme ve en önemlisi - hiç bir yerde olmayan, sadece ayakkabicity.com'a özel "Anında Kargo" sistemini devreye sokan ilk alışveriş sitesi olmuştur. Ayakkabicity.com Ekim/2014'ten beri Anında Kargo sistemini Hızlı Gönderi olarak değiştirmiş, Gelen siparişleri, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargolamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş ayakkabicity.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. ayakkabicity.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Ayakkabicity'nin özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir

Ayakkabicity.com online teksit sektörünün öncü firmalarından olup, yenilikçi bakış açısı ile her geçen gün büyüyen bir ailedir. 

Ayakkabıcity ile başlanan bu yol 2021 yılında kurmuş olduğumuz "MYBELLA SHOES" ile büyümeye devam etmekte..

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR