Kadın Sırt Çantası

Kadın sırt çantası modelleri bu yıla özel olan birbirinden şık ve kaliteli bir görünümü size sunmaya gelir.

Kadın sırt çantası modelleri öncelikle her yaş grubundan insana hitap edecek bir çeşitlilik barındırır. Bu yılın koleksiyonu ele alınıp incelendiği zaman çok şık ve çok da ilgi çeken modelleri anında göze çarpar. Özellikle genç kızlar için sırt çantası modelleri renkli oluşları ile anında ayırt edilir. Kadın sırt çantası modelleri arasında kemerli olanları dikkat çeker. Bu modelleri daha hoş bir duruşa sahiptir. Üstelik daha sportif bir görünüm katar. Sırt çantası sadece gençler tarafından kullanılmaz. Bugün her yaş grubundan kişiler bu sırt çantası modellerini kullanmaktadır. Bu alanda farklı renkler ve bu renklere uygun olan farklı modeller vardır. Bu modeller hem klasik duruşları hem de şık yapıları ile ön plana çıkar. Sırt çantasının en önemli özelliği rahat bir kullanım sunmasıdır. Kadın sırt çantası fiyatları da bu alanda oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Yani standart bir fiyat tablosu karşınıza çıkar. Bu standart fiyat tablosu içinde istediğiniz bir çantayı seçip anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Kadın sırt çantası alanında oldukça geniş bir çeşitlilik vardır. Kadın sırt çantası markaları da bu alanda çok fazla vardır. Özellikle kalite açısından ön plana çıkan markalar sunulur. Marka bir çanta kullanıldığı zaman daha uzun ömürlü olmaktadır. Çünkü marka bir ürün her zaman kişi üzerinde daha hoş bir yapıya sahip olur. Marka giyinmek dış görünüme de büyük ölçüde katkı sunar.

Kadın Sırt Çantası Modelleri ve Fiyatları

Kadın sırt çantası modelleri hem her ortama uygun olan hem de şık olan yapıları ile anında ön plana çıkar. Siyah kadın sırt çantası modelleri dendiği zaman bu alanda oldukça geniş bir çeşitlilik sunulur. Siyah renk olan en çok tercih edilen renktir. Yani siyah sadece çantada değil kıyafette de çok fazla tercih edilir. Çünkü siyah rengin kombin edilmesi her zaman daha kolaydır. Bu yüzden de her zaman kullanımda ilk sırada siyah renk olur. Beyaz kadın sırt çantası modelleri de siyah renkten sonra ön plana çıkar. Beyaz renk çok asil ve saf bir renktir. Bu yüzden sırt çantası alanında da çok fazla tercih edilir. Hatta sadece sırt çantası için değil diğer çanta modelleri için de beyaz renk öne çıkar. Beyaz renge yakışan birçok model de mevcut. Yani beyaz renkli bir sırt çantası için geniş ölçekli modeller sıralanır. Mavi kadın sırt çantası modelleri siyah ve beyaz renkten farklı orta bir renk düşünenler için ön plana çıkar. Ne siyah ne de beyazda karar kılamayan kişiler için devreye mavi renk girer. Mavi renk çantalar çok şık ve çok da kullanışlı bir yapıya sahip. Üstelik daha klas ve ağır bir duruşu anında ortaya koyar. Deri kadın sırt çantası modelleri de oldukça şık ve kaliteli çantalardır. Özellikle deri bir ürün dışarıdan her zaman kalitesini belli ettirir. Hatta deri bir çantanın yapısı bile diğer çantalardan her zaman farklıdır. Deri çanta klasik bir duruşa da sahiptir. Burada siyah deriden kahverengi deriye kadar farklı renk seçenekleri de bir arada sunulur. Deri sırt çantaları hoş duruşları ile anında ön plana çıkar.

En Şık Yeni Sezon Kadın Sırt Çantası Modelleri 

Yeni sezona özel olan birbirinden şık çantalar vardır. Kadınlar için yeni sezon ürünler her zaman önem taşır. Çapraz kadın sırt çantası modelleri de bu yıla özel olan farklı tarzlara sahip. Özellikle kalitesi ile ve duruşu ile anında ayırt edilen sırt çantaları mevcut. Daha farklı tarzlar arayanlar için bile onlarca çeşitlilik sunulur. Kahverengi kadın sırt çantası modelleri alanında kahve tonları ile ön plana çıkan birçok model mevcut. Kahve tonu standart bir ton değil. Burada daha açık tonlardan daha koyu olan tonlara kadar çeşitlenen seçenekler mevcut. Bunların her biri de farklı bir tarz eşliğinde sunulur. Her biri boyut olarak da farklılık gösterir. Yani daha küçük boyutlu olanı da daha büyük boyutlu olanları da mevcut. Bej kadın sırt çantası modelleri ile birbirinden şık ve tarz olan çantalara sahip olabilirsiniz. Bej renk hem sadeliği hem de şıklığı bir arada sunar. Bej renge aşık olan ve bu renkten kopamayan birçok kişi mevcut. Tam da bu kişilere özel olan bir çok çeşitlilik sunulur. Bej renk ile birden fazla kombin de yapabilirsiniz. Bej renk her şeyde çok şık duran bir yapıya sahip. Yani kullanım gereği herhangi olumsuz bir durum söz konusu olmaz. Bugün birçok kişide bej renk çanta modellerine daha çok yönelim sergiler. Bordo kadın sırt çantası modelleri görülmeye değer bir yapıya sahip. Genelde daha şık ya da klasik bir görünüm elde etmek isteyenler için bordo renk sunulur. Bordo rengin hem sade olanı hem de gösterişli olan modelleri mevcut. Yani bu alanda çeşitlilik oldukça fazla. Özellikle bordo renk bir sırt çantası arayan için model çeşitliliği çok fazla vardır.

Kombininize Uygun Yeni Sezon Kadın Sırt Çantası Fiyatları

Yeni sezona özel olan sırt çantası modelleri mevcut olan uygun fiyatları ile de adından sıkça söz ettirir. Fiyat konusunda geniş bir uygunluk mevcuttur. Kadın sırt çantası modelleri 2021 ile birlikte geliştikçe gelişmiştir. Bu yıl kimsede olmayan çok farklı modeller mevcut. Bu modellerle şimdi daha farklı tarzlar ortaya koymak da mümkün. Özellikle giyime uygun olan bir çanta bulmak zorlaşıyor. Durum böyle olunca çanta arayışı devam ediyor. Ancak bu yıla özel olan ve trend olan birçok çanta modeli bir arada sunulur. Kadın sırt çantası modelleri 2022 yılı ile birlikte mevcut olan içeriğine daha birçok şey kattı. Yani 2022 yılı itibari ile daha çok model sunuldu. Sırt çantası kullananların sayısı bugün bir hayli fazla. Hem çok rahat hem de çok konforlu olduğu için sırt çantası da daha çok yer verildi. Bu yılda sırt çantası modeline daha geniş bir dilim ayrıldı. Oldukça şık ve kullanışlı olan bu modeller şu anda birçok kişi tarafından da çok fazla beğenilmekte. Üstelik eskimeyen ve uzun sürede trendlerde kalacak olan modeller sunulur. Spor kadın sırt çantası modelleri alanı da çok geniştir. Spor modeller genelde rahat bir duruşa sahip olduğu için daha çok tercih edilir. Spor modeller birçok kombin ile de daha çok uyum içinde olur. Bu yüzden spor tarzı giyim de bugün moda olmuş durumda. Spor sırt çantaları hem rahatlığı hem de boyutları gereği daha çok işlevseldir. Bu da doğrudan spor sırt çantası kullanımını daha çok arttırır. Bu çantalara bugün geniş ölçekli bir kullanım alanı açılmıştır. Klasik kadın sırt çantası modelleri de spor tarzdan sıkılanlar için bir alternatif olarak sunulur.

Kadın Armine Çanta, Kadın Omuz ve Kol Çantası, Kadın Çanta

₺479,90 KDV Dahil
₺685,59 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺249,90 KDV Dahil
₺357,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
Tükendi
₺479,90 KDV Dahil
₺685,59 KDV Dahil
Tükendi
₺479,90 KDV Dahil
₺685,59 KDV Dahil
Tükendi
₺249,90 KDV Dahil
₺357,00 KDV Dahil
Tükendi
₺249,90 KDV Dahil
₺357,00 KDV Dahil
Tükendi
₺199,90 KDV Dahil
₺285,57 KDV Dahil
Tükendi
₺199,90 KDV Dahil
₺285,57 KDV Dahil
Tükendi
₺199,90 KDV Dahil
₺285,57 KDV Dahil
Tükendi
₺179,90 KDV Dahil
₺257,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR