www.mybellashoes.com adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 14 GÜNDÜR.

Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz PTT  kargo ile karşı ödemeli  gönderimini sağlayabilirsiniz.

İnternet mağazasından alınan ürünlerin iadesi,sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilebilir.

İADE İŞLEMLERİ

İade / değişim yapmak istediğiniz ürün giyilmemiş -kullanılmamış satın alına bilirliğinin bozulmamış olması gerekmektedir. Aksi durumda iade / değişim kabul edilmeyecektir. Çanta ve cüzdanlarda değişim iade kabul edilmemektedir.

İade süresi, ürün teslim tarihinden itibaren 7 gündür. 

Değişim süresi , ürün teslim tarihinden itibaren 14 gündür.

Değiştirmek istediğiniz ürünün yenisi , ürün firmaya ulaştığı taktirde 5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siparişinizle birlikte  tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini,isminizi ve soy isminizi doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.

Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda iade kutusunu işaretleyip,ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize PTT Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İadelerde üründe firma tarafından herhangi bir hata olmaması durumunda kargo gönderim ücreti müşteriye aittir. Kargo firmasında tarafınıza yansıtılacak olan ücreti minimum seviyede olması için cari kodumuz  PTT 603704801   ile karşı ödemeli olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu gönderimlerinizde iade bedelinden kargo ücreti kesintisi yapılarak iadeniz tarafınıza gerçekleştirilir. Ürünün kusurlu gelmesi durumunda kargo ücreti firmamıza ait olmaktadır.

Gönderi Adresi

ATATÜRK MAH. MUHSİN YAZICIOĞLU CAD. 4 201 MERKEZ/ ERZINCAN

Ücret İadesi

Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda; iadeye göndermiş olduğunuz ürünleriniz tarafımıza ulaştığında 15 gün içerisinde ( Kargo bedeli hariç ) ücret iadeniz bankanıza talimat girilir. Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde : Tutar kredi kartınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartında görmeniz , bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve tarafımızın bankanıza müdehale etme hakkı yoktur.

Taksitli ödemelerinizde;

-İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.

-İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.

-Eğer iadeden önce herhangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.

Havale ile yapılan ödemelerde tutar iadeniz IBAN numaranıza yapılacaktır.

-Kargo ücreti iade edilmez.

DEĞİŞİMİŞLEMLERİ

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini,isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.

Değişimlerindeki olası fiyat farklılıklarında yada istediğiniz üründeki stok durumuna göre Müşteri Hizmetlerimiz tarafınızla iletişime geçecektir.

Değişimlerde kargo ücreti müşteriye ait olup tarafımızca karşılanmamaktadır.

Gönderi detayına değişiminize ait sipariş numaranızı eklemenizi rica ederiz.

E-Mail : [email protected]

Müşteri Hizmetleri : 0850 441 00 24

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR