Kadın Sneaker ve Spor Ayakkabı

 

Kadın sneaker ve spor ayakkabı çeşitleri günümüzde sürekli olarak tercih edilir. Farklı model ve renk çeşitleri ile kadın sneaker ve spor ayakkabılar trend olarak kullanılıyor.

Kadın sneaker ve spor ayakkabı model çeşitlerine ilgi son zamanlarda oldukça yoğundur. Son yılların kadın ayakkabı çeşitlerinde sneaker ve spor ayakkabılar trend olarak tercih ediliyor. Genel olarak kadın sneaker modelleri 2022 ürün çeşitleri yine oldukça dikkat çekici olmuştur.

Son zamanlarda en çok tercih edilen klasik kadın sneaker modelleri arasında en çok beyaz renkli ve tırtıklı tabanlı modeller tercih ediliyor. Kadın ayakkabıları çeşitlerinde beyaz renkler özelliklede spor ayakkabılar daha çok kullanılır. Beyaz rengi hem canlıdır hem de kombin olarak da uyumludur. Beyaz kadın sneaker modelleri için klasik türler tercih edilir.

Genel olarak son yıllarda spor giyim tarzı kadın giyim dünyasında oldukça etkili olmuştur. Bu durum kadın ayakkabılarını da etkilemiştir. Spor giyim tarzına uygun olacak bayan spor ayakkabı çeşitleri ile kombinler sağlanıyor. Özelliklede son ayakkabı sezonlarında daha fazla bayan spor ayakkabı modelleri yer alıyor. Model çeşitlerinde seçenek ve ilginin artması genel olarak bayan spor ayakkabı fiyatları listelerini etkiler.

Genellikle kadın ayakkabı çeşitlerinde farklı modeller her zaman için daha fazla dikkat çekmektedir. Spor kadın sneaker modelleri için günümüzde çeşitler oldukça fazladır. Günümüzde kadınlar için olan sneaker model çeşitleri şunlardır;

  • Çıt çıt modelli sneaker çeşitleri
  • Düz taban sneaker çeşitleri
  • Klasik model sneaker çeşitleri
  • Düz model sneaker çeşitleri
  • Ortopedik sneaker çeşitleri
  • Yüksek taban sneaker çeşitleri
  • Tabanı tırtıklı sneaker çeşitleri
  • Bağcıklı sneaker çeşitleri

Genel olarak bayan sneaker modelleri arasında çıt çıt modeller son sezonda trend olarak tercih edilir. Çıt çıt sneaker çeşitlerinin trend olmasının temel nedeni görsel olarak hem ideal hem de farklı tarzda olmasıdır. Ayrıca kullanışlı yapısı ile günümüzde çıt çıt sneaker modelleri daha çok tercih edilir. Günümüzde çıt çıt sneaker modellerinde en çok kullanılan renkler; beyaz ve süt kahve rengi oluyor.

Günümüzde yoğun gündelik yaşam için en ideal sneaker modeli; düz taban sneaker çeşitleridir. Genellikle yoğun gündelik yaşamda sürekli hareket halinde ve ayakta olunuyor. Bu durum günümüzde kadınların ayakkabı tercihlerini etkilemeye başlamıştır. Düz taban sneaker çeşitleri ile bol hareketli gündelik yaşam çok daha kolay olarak tamamlanır. Ayrıca düz taban olan bayan sneaker fiyatları günümüzde oldukça uygundur.

Kadınların sneaker modellerinde genel ilgi odakları ise yüksek tabanlı kadın sneaker modelleri oluyor. Günümüzde iş ortamları için yüksek tabanlı özelliklerine sahip olan sneaker çeşitleri daha yoğun kullanılır. Ayrıca genellikle yüksek tabanlı olan sneaker modelleri ile kombin yapmak kadınlar için çok daha kolaydır. Bayan sneaker çeşitleri ile günümüzde spor giyim tarzı kombileri oldukça pratik sağlanmaktadır.

Klasik sneaker tercihleri günümüzde genel olarak yürüyüş ya da spor için tercih edilir. Gündelik yaşamda da klasik sneaker modellerinin kullanımları yoğundur. Eğer gündelik yaşamda hareketli ve zinde tamamlamak isterseniz; ayakkabı olarak klasik sneaker modelleri uygun olabilir. Günümüzde klasik sneaker modellerinde en çok siyah rengi tercih edilir. Pek çok kadına göre siyah kadın sneaker modelleri her ortamda kullanılabilir.

Ayakkabı çeşitlerinde genel olarak sneaker türleri estetik yapısı ve rahat olmalarından kaynaklı tercih edilir. Son zamanlarda ise kadınların dikkatleri uygun fiyatlı kadın sneaker modelleri oluyor. Çünkü kadınların ayakkabı seçimlerinde görsellik ile bütçe durumu önemlidir. İndirimli kadın sneaker modelleri fiyat tercihlerinde ön planda yer alıyorlar.

Gündelik yaşam için ayakkabı tercihleri önemlidir. Pek çok kişinin kullandığı ayakkabı türü gündelik yaşamını etkiler. Özelliklede kadınlar için ayakkabı çeşitlerinde hem seçeneğin fazla olması önemlidir hem de görsel duruşunu önemlidir. Ayrıca genel olarak ucuz kadın sneaker modelleri takip edilir. Genel olarak kadınlar için ayakkabı seçimlerinde rahatlık geri planda yer alıyordu. Fakat son zamanlarda yeni sezon bayan sneaker modelleri ile birlikte rahatlık konusu da kadınların ayakkabı seçimlerinde ön planda yer alır.

Gündelik yaşam için kadın ayakkabı çeşitlerinde sneaker türleri oldukça ideal yapıdadırlar. Sneaker modelleri günümüzde spor ayakkabı türleri kategorisinde yer alıyor. Yeni sezon bayan spor ayakkabı modelleri listesinde sneaker  başlarda yer alır. Günümüzde seçenek olarak oldukça fazla kadınlar için sneaker modelleri yer alıyor. Bu yüzden de sıklıkla farklı yerlerde kampanyalı kadın sneaker modelleri ile karşılaşmak mümkündür.

Kadın Sneaker ve Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Günümüzde genel olarak sıklıkla farklı tarzlardaki kadın sneaker modelleri 2021 ürünleri tercih ediliyor. Henüz daha 2022 yılına ait trend modeller belirlenmemiş iken 2021 yılı en moda kadın sneaker modelleri tercihleri daha yoğun olarak yaşanmaktadır. Genel olarak günümüzde sıklıkla sneaker modelleri arasında süet kadın sneaker modelleri ön planda yer alıyor. Çünkü süet çeşitleri kadınların pek çok giyim kombinlerini uymaktadır. Özelliklede iş platformları için süet yapımı sneaker modelleri tercih edilir.

Yüksek tabanlı kadın spor ayakkabı modelleri son sezonunun trend ayakkabıları arasında yerini aldı. Hem rahat olmaları hem de yüksek tabanlı olmaları kadınlar için oldukça dikkat çekici haline gelmiştir. Özelliklede renk olarak beyaz kadın spor ayakkabı modelleri her zaman olduğu gibi günümüzde de ön planda yer alıyor. Kadınlar için spor ayakkabı renkleri için en uygun renk; beyazdır. Günümüzde beyaz rengi spor ayakkabılar için gelenek haline dönüşmüştür.

Kadın sneaker çeşitlerinde genel olarak modeller renk tercihlerinden önce geliyor. Bu yüzden de sıklıkla günümüzde kadın sneaker modelleri daha çok ön planda yer alıyor. Çünkü kadınlar için sneaker modellerin farklı ve görsel olması oldukça değerlidir. Sneaker çeşitlerinde ayrıca fiyat listeleri seçimler için öncelikli geliyor. Günümüzde pek çok kadın sneaker fiyatları listeleri bulunuyor. Sneaker çeşitlerine göre fiyat listelerinde ki rakamlarda değişmektedir.

 Yeni sezon kadın sneaker modelleri için oldukça kaliteli ve estetik modeller yer alıyor. Özelliklede son sezonda deri kadın sneaker modelleri dikkatleri çekmektedir. Ayakkabılarda deri kullanımları her zaman için yaygındır. Günümüzde sneaker çeşitlerinde son sezonda ön planda yerini alabildi. Ayrıca deri üretimli yüksek topuklu kadın sneaker modelleri ile ayakkabı modelleri dünyasına yeni bir model eklendi. Klasik olarak sneaker severler için ise; günümüzde alçak topuklu kadın sneaker modelleri yer alıyor.

En Rahat ve Şık Kadın Sneaker ve Spor Ayakkabı Modelleri

Son zamanlarda kadın giyim dünyası için rahatlık ve konfor kavramları daha çok gündem yer almaya başladı. Fakat günümüzde ayakkabı çeşitlerinde hem konfor hem de görsellik öncelikli olarak yer alıyor. Günümüzde gündelik yaşam için genel olarak ucuz kadın spor ayakkabı modelleri kullanılır. Hem rahat hemde ekonomik olmaları sıklıkla tercih edilme nedenleridir. Özelliklede kampanyalı kadın spor ayakkabı modelleri daha kaliteli spor ayakkabı kullanımları sağlanır. Pek çok kadın için ayakkabıların çeşit olması gerekir. Bu yüzden de kadınlar sıklıkla indirimli kadın spor ayakkabı modelleri listelerini ve çeşitlerini takip ederler.

Her dönem için klasik kadın spor ayakkabı modelleri sürekli olarak tercih edilir. Çünkü klasik spor ayakkabılar günümüzde her alanda kullanılabilir. Spor kadın spor ayakkabı modelleri arasında klasik modellerin tercihleri her zaman daha yoğundur. Ayrıca klasik ayakkabıların modası geçmediği için sürekli kullanılabilir. Genel olarak klasik ayakkabıların rengi de klasik olarak siyah rengi tercih edilir. Günümüzde bu yüzden siyah kadın spor ayakkabı modelleri arasında seçenekler daha fazla yer alıyor.

Genellikle ayakkabı dünyasında kadın spor ayakkabı alanı günden güne gelişmeler sağlanmaktadır. Günümüzde de sürekli olarak farklı tarzlara sahip olan kadın spor ayakkabı modelleri bulunuyor. Ayakkabı çeşitleri için spor ayakkabılarda modellerin sayısı sürekli artmaktadır. Özelliklede son dönemlerde kadın spor ayakkabı fiyatları çeşitlerinde de indirimler model sayılarının artması ile sağlanmıştır. Günümüzde de halen daha farklı tarzlarda kadın spor ayakkabı modelleri 2022 türleri oluşmaktadır.

Geçen sezonlarda sıklıkla ön planda yer alan kadın spor ayakkabı modelleri 2021 çeşitleri ile günümüz sezon benzer modelleri içermektedir.

Yeni Sezon Kadın Sneaker ve Spor Ayakkabı Fiyatları

Genellikle günümüzde yeni sezon kadın spor ayakkabı modelleri çeşitlerine ilgi yoğundur. Çünkü artık kadınlar rahat ve konforlu ayakkabı çeşitlerini tercih etmek istemektedirler. Günümüzde en moda kadın spor ayakkabı modelleri ile hem konforlu hem de trend ayakkabılar tercih ediliyor.

Ayakkabı üretimlerinde her zaman için çeşitli kadınlar için spor ayakkabılarda deri  ayakkabı modelleri üretiliyor. Günümüzde de farklı görsel yapılarda ve kalitede deri üretimli spor ayakkabılar tercih ediliyor. Ayrıca günümüzde de süet kadın spor ayakkabı modelleri kadınlar arasında sıklıkla tercih ediliyor. Genel olarak ise her zaman için kadınlar arasında mutlaka yüksek topuklu kadın spor ayakkabı modelleri tercih edilir. Yüksek topuklu modellerden kadınlar kolaylıkla vazgeçmiyor. Çünkü kadınlar için yüksek topuklu ayakkabı çeşitleri geleneksel yapıda yer alır. Kadınların kendilerini iyi hissetmelerini yüksek topuklu ayakkabı modelleri sağlarlar.

Kadınların spor ayakkabı seçimleri genel olarak farklı nedenlerde bağlı değişiyor. Özelliklede kadınlar için ayakkabı seçimlerindeki kararlar son zamanlarda daha hızlı olarak değişiyor. Spor giyim tarzını günümüzde sadece erkeklerde değil kadınlarda benimsedi. Bu yüzden de günümüzde kadınlar için spor ayakkabı çeşitlerinde modeller yoğun olarak bulunuyor. Kadınlar için spor ayakkabı çeşitlerinde daha model seçeneklerinin fazla olması gerekir. Özelliklede kadın spor ayakkabı kullanım alanları daha fazla olduğu için model çeşitlerine daha çok gereksinim duyulur. Son dönemlerde ise deri kadın spor ayakkabı modelleri kadınların daha çok dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Genel olarak bakıldığında ise bazı kadınlar için alçak topuklu ayakkabılar daha konforludur. Bu yüzden de günümüzde farklı modellerde pek çok alçak topuklu kadın spor ayakkabı modelleri yer alıyor. Özelliklede gündelik yaşam için ideal spor ayakkabıları listelerinde yer alırlar. Spor yaparken alçak topuklu ayakkabı çeşitlerine daha çok gereksinim duyulur.

Günümüzde ayakkabı çeşitlerinde farklı indirim süreçleri uygulanır. Bu süreçler içerisinde kadınların ayakkabı tercihleri daha fazladır. Özelliklede son dönemlerde spor ayakkabılara olan yoğun ilgi spor ayakkabılarda daha fazla indirim süreçlerinin yaşanmasını sağlamıştır. Genç kadınlar için spor ayakkabı modellerinde ki fiyat listeleri ve kalite daha çok önemsenmektedir. Çünkü genellikle genç kadınlar model olarak her zaman için daha fazla spor ayakkabı türü tercih edilmesi gerekir.

Uygun fiyatlı kadın spor ayakkabı modelleri genel olarak indirim süreçlerinde sayı bakımından daha fazla olurlar. Tam olarak genç kadınlara hitap eden bu süreç içinde yüksek kalitedeki spor ayakkabılar daha uygun bütçeli elde edilir.

Yeni Sezon, Etiket Yarısı, Kadın Bot, Kadın Günlük Ayakkabı, Kadın Topuklu Ayakkabı, Kadın Babet, Kadın Ev Terliği, Kadın Çanta

₺649,90 KDV Dahil
₺928,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺649,90 KDV Dahil
₺928,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺649,90 KDV Dahil
₺928,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺699,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺999,90 KDV Dahil
₺1.428,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺999,90 KDV Dahil
₺1.428,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺699,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺699,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺799,90 KDV Dahil
₺1.142,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺699,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺699,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺699,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,16 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,16 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,16 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,16 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺599,90 KDV Dahil
₺857,02 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺599,90 KDV Dahil
₺857,02 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺599,90 KDV Dahil
₺857,02 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺599,90 KDV Dahil
₺857,02 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺599,90 KDV Dahil
₺857,02 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺299,90 KDV Dahil
₺385,58 KDV Dahil
%22 İndirim
%22İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺394,15 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺394,15 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺394,15 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺399,90 KDV Dahil
₺571,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺399,90 KDV Dahil
₺571,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺399,90 KDV Dahil
₺571,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺399,90 KDV Dahil
₺571,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺799,90 KDV Dahil
₺1.142,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺700,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺700,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺700,00 KDV Dahil
₺800,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺899,90 KDV Dahil
₺1.286,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺299,90 KDV Dahil
₺428,44 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺179,90 KDV Dahil
₺257,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺199,90 KDV Dahil
₺285,58 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺229,90 KDV Dahil
₺328,44 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺449,90 KDV Dahil
₺642,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺449,90 KDV Dahil
₺642,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺349,90 KDV Dahil
₺499,87 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺499,90 KDV Dahil
₺714,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
₺599,90 KDV Dahil
₺857,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
2.Ürüne %20 İndirim
1 2 3 4 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR